ספר מתנה:

כיצד להרוויח בעבודה מהבית בשיווק מוצרים

להרוויח בעבודה מהבית בשיווק מוצרים

אז נרשמת לאתר clickbank, ויש לך חשבון באתר. בחרת מספר מוצרים שאתה מעוניין לקדם ואף יצרת לך Hoplink, כלומר קיבלת את הלינק הייחודי שלך להפנייה למוצר. עד עכשיו זה היה די קל, להירשם לאתר, להירשם למוצר ולקבל את הלינק הייחודי שלך לשיווק המוצר. מרגע זה אתה יכול כבר להתחיל לעבוד מהבית ולהרוויח כסף. אבל למעשה, עכשיו מתחילה העבודה האמיתית, עכשיו מתחילה העבודה הרצינית, שמצריכה השקעה הן מבחינת ידע ולימוד, והן מבחינת השקעה כספית. אמנם מדובר בהשקעה די קטנה, אבל בכל זאת, באיזשהו שלב בדרך, אתה תצטרך לפתוח את הארנק.


 להרוויח משיווק מוצרים
גם כאן בדומה לעולם האמיתי, כדי להתחיל להרוויח כסף, צריך קודם להשקיע כסף. את זה יודע כל עצמאי וכל בעל עסק. אז מה עכשיו?
איך מתחילים לקדם את המוצרים כדי להתחיל להרוויח כסף? אתה רק בתחילת הדרך, עדיין יש עוד מה לעשות לפני שתוכל להתחיל להרוויח כסף.


למעשה עכשיו אתה מתחיל לבנות לך את המכונה האוטומטית שתעבוד בשבילך. מכונה אוטומטית זה נשמע טוב, וזה משהו שאכן מבצע כמעט אוטומטית את מרבית הפעולות, אבל כדי להעמיד על הרגליים את המכונה האוטומטית הזאת, נחוץ להשקיע מאמץ ראשוני.


קיימת דרך יעילה לעשות את זה. לעושים את צעדיהם הראשונים בשיוווק תוכנית שותפים אני לא מבטיח שזאת דרך פשוטה, יש עוד מה ללמוד, אבל אם לסכם את הכל במשפט אחד:

 
אתה בונה אתר עם שני עמודים ו- email autoresponder 
אז מה יש בשני העמודים הללו של האתר?
עמוד אחד משמש כדף נחיתה ואילו העמוד השני הוא עמוד הורדות.