ספר מתנה:

גם אני רוצה לעבוד מהבית

 לעבוד מהבית
גם אני רוצה לעבוד מהבית
אם קראת את התכנים והאינפורמציה באתר זה, אז בוודאי נחשפת לכל היתרונות שיש לעבודה מתוך מקום המגורים שלך. ייתכן שאתה אומר לעצמך את המשפט, וואוו, אם כך אז גם אני רוצה לעבוד מהבית. אלא שעבודה מסוג זה אינה מתאימה לכל עיסוק. לדוגמה, שרברב (אינסטלטור) אינו יכול לעשות את עבודתו מהבית (לפחות לא הבית שלו). הוא מקבל קריאות של לקוחות שיש להם בעיית אינסטלציה וצריך לצאת לדרכים ולהגיע אליהם על מנת לפתור להם את הבעיה. כך גם שוטר או כבאי. האם כבאי יכול לומר לבוס שלו, תשמע החלטתי לעבוד מהבית, הרי זה יישמע מגוחך. מצד שני קיימים עיסוקים שבמהותם מתאימים ככפפה ליד, לסגנון עבודה זה.

באופן כללי ניתן לומר שעבודה שכל מה שנחוץ כדי לבצע אותה הוא מחשב וטלפון, הרי היא נכנסת לקטגוריה הזאת. אנשים שמבצעים את מרבית עבודתם מהמחשב, אופי העיסוק שלהם מאפשר להם לעבוד מהבית. אם אתה עוסק במקצוע שהוא באופן מובהק אינו מתאים לביצוע העבודה מהבית, ובכל זאת רוצה להתנסות בסוג עבודה זו, הרי שאתה יכול בשעות הפנאי שלך לעשות זאת. אם אתה שרברב, אתה יכול להקים ולפתח אתר המספק מידע ואינפורמציה מועילה כיצד לתקן בעיות קלות באינסטלציה. לכתוב למשל איך לתקן ברז דולף, כיצד לחסוך במים, לכתוב אודות חסכמים, וכל דבר שקשור לנושא בו אתה פועל בעבודתך היום יומית. אנשים רבים יהיו מעוניינים במידע מסוג זה, מכיוון שזהו מידע מקצועי וממוקד. ברגע שהאתר שלך יזכה לתנועת גולשים, תהיה מסוגל גם להרוויח ממנו כסף, כך זה עובד.


זוהי שיטה מצוינת לבדוק לבחון ולהבין האם אופי של עבודה כזאת מתאימה לך. נסה לבצע עבודות מהבית בשעות הפנאי, זה ייתן לך מושג האם אתה מסוגל להתמודד עם האתגר הזה. האם זה מרגיש לך נכון, האם אתה חש שזה משחרר אותך מלחצים ונותן לך שקט נפשי? באופן הזה אתה תתנסה בעבודה מהבית מבלי לנטוש את עיסוקך הנוכחי ומבלי לקחת סיכונים מיותרים.

עבודה מהבית ומחוץ לבית 

להרוויח כסף מפרסום בגוגל