ספר מתנה:

הכנסה נוספת בעבודה מהבית

אחת הדרכים ליצור הכנסה נוספת בעבודה מהבית, היא למכור מוצרים. למעשה, זוהי הדרך המסורתית הישנה והטובה. כל חנות שתחלוף על פניה בדרכך בעיר, עושה כסף מהמודל העסקי הזה. כאשר אתה עובר ברחובות העיר שים לב לחלונות הראווה, מכיוון שמאחורי כל חלון שכזה מישהו עושה כסף. הבגדים,הקונדיטוריה,המסעדה, דוכן הפלאפל,החנות למוצרי חשמל,המסעדה,חנות הנעליים,הסופרמרקט בעיר, חנות המכולת, בית הקפה – כולם בסופו של דבר עושים כסף מאותו הדבר, למכור מוצרים. ייתכן שכבר הבחנת שחלק מהעסקים הללו רוכשים מוצרים ומוכרים אותם כפי שהם, וברווח, וחלק מהעסקים רוכשים חומרי גלם, מכינים מהם את המוצרים, ומוכרים את המוצרכים המוכנים ברווח.
בעבודתך מהבית אתה יכול לעשות בדיוק אותו הדבר – לבנות עסק מהבית שמוכר מוצר. אך דרך אחרת היא לקדם מוצרים של יצרנים אחרים, ולהרוויח כסף בתמורה. זוהי שיטה שמתאימה לעסקים קטנים, ולמי שמעוניין בהכנסה צדדית נוספת. יחד עם זאת, על מנת לעשות הרבה כסף בעבודה מהבית, נחוץ לך מוצר משלך.

עבודה  מהבית כהכנסה נוספת
מודל עסקי פשוט להכנסה נוספת בעבודה מהבית הוא הקמת אתר מקצועי, או בלוג מעוצב היטב, ומכירת שטחי פרסום באתר או בבלוג. כיום בעלי עסקים רבים מבינים את כוחו של האינטרנט, ומוכנים לשלם היטב כדי לקבל חשיפה נאותה לעסק שלהם באתרי אינטרנט שונים. תעשיית הפרסום באינטרנט מגלגלת מיליארדים, ואתה גם כן יכול להצטרף אל האנשים שמרווחים כסף מהבית מתחום הפרסום און ליין. צריך לומר שאם אתה מתבסס אך ורק על מודל עסקי זה, אז סביר להניח שלא תתעשר בן לילה, אבל תהיה מסוגל ליצור לעצמך מקור טוב להכנסה פסיבית. אם יש לך תחביב פופולרי, ייתכן שניתן להפוך אותו לעסק רווחי, המופעל מהבית.

קיימים באינטרנט הצעות לעבודה מהבית בגלישה באתרים. קיימים אתרים אשר משלמים כסף בעבור עצם הגלישה. ייתכן שזה יכול להישמע די טוב עבור חלק מהאנשים, מכיוון שזה מאפשר להם לעבוד מהבית ולהרוויח כסף מגלישה באתרי אינטרנט. יש גם אתרים אשר משלמים כסף בעבור קריאת אימיילים. השאלה היא עד כמה אתה מוכן לקבל אל תיבת הדואר שלך חומרים פרסומיים, ולהתייחס אליהם. עד כמה אתה מוכן לגלוש באתרים שבסך הכול אינם מעניינים אותך. מעל הכול לא ניתן לעשות מהמודל הזה הרבה כסף. ייתכן שאופציה זו יכולה להתאים עבור ילדים ונערים, שרוצים על הדרך לעשות כמה שקלים, אבל עבור אדם בוגר שרוצה לעבוד מהבית וליצור הכנסה נוספת משמעותית, זה לא בדיוק מתאים. אם נחשוב על זה לרגע, הרי שלכל מטבע יש שני צדדים. החברות הללו שמציעות כסף בתמורה לקריאות חומרים פרסומיים מטעמן, או תמורת כניסה וצפייה באתרים שלהן, בעצם יורות לעצמן ברגל. אם אתה בעל עסק באינטרנט, או אתר אינטרנט, בדקת את הכניסות לאתר שלך וגילית שנכנסו לאתר 1,500 גולשים במהלך השבוע האחרון. האם היית שמח לגלות שמתוך האלף וחמש מאות גולשים, 1487 מהם הגיעו לאתר שלך רק כי הם מקבלים תגמול כספי כדי להגיע אליו? אני בטוח שלא. אני יודע שאני לא הייתי שבע רצון מסיטואציה שכזאת, ולכן אני לא מצדד במודל זה, אבל כל עוד יש אנשים שמוכנים לעשות את זה, אך כנראה שזה ימשיך לעבוד עבורם.

בוקר טוב לך עבודה מהבית