ספר מתנה:

עבודה מהבית ביצירת מוצרי אינפורמציהדרך נפלאה להרוויח כסף באינטרנט וליצור הכנסה נוספת היא באמצעות יצירת מוצר אינפורמציה מקורי משלך. אבל איך עושים את זה, ואיך מרוויחים מזה? 

בשיטה זו המטרה שלנו היא ליצור מוצרי אינפורמציה ייחודיים ואיכותיים ולמכור אותם לקהל יעד המתעניין בנושא. וכך ליצור לעצמנו מקור הכנסה נוספת. 

מה אנו יוצרים? זה יכול להיות ספר דיגיטלי, כלומר Ebook, וזה יכול להיות סדרת סרטונים שמלמדת לעשות משהו. כמובן שניתן לשלב את שתי המדיות הללו, בחבילה אחת וליצור מוצר כבעל ערך רב יותר.
עבודה מהבית - יצירת מוצרי מידע


בעיני פרסום ספר אלקטרוני עדיף על ספר בכריכה ונייר. מדוע? מכיוון שאין כאן הוצאות של עימוד, הדפסה, והובלת הספרים לחנויות הספרים. הלקוח רוכש ישירות מהאינטרנט מהיצרן אל הצרכן. 

אתה משקיע בדיוק את אותו המאמץ בין אם מדובר במכירת 10עותקים או במכירת 10,000 עותקים. כאשר מדובר בספר ממשי מנייר, זה לא כך.

האם אתה בשל לכתיבת ספר?

השלב הראשון הוא לבחור נישה וכותרת לספר שלך. השב בכתב על השאלות הבאות:

על מה הספר? 
מהי מטרתו? 
מה הוא יחדש למי שיקרא אותו? 
איזו תועלת יפיק ממנו הקורא? 

אם אתה מסוגל להשיב על השאלות הללו בפירוט, ואתה מרוצה מהתשובות שכתבת, סביר להניח שאתה מוכן לצאת לדרך ולכתוב את הספר הזה. 

אל תיבהל מהמילה ספר, שים לב שגם 50 או 60 עמודים מלאים בתוכן איכותי מהווים ספר שניתן למכור בכסף.

עוד לפני שאתה מתחיל לכתוב, חשוב על כותרת אטרקטיבית לספר שלך. כתוב 10 כותרות שונות, ובצע סקר בין חברים ובני משפחה מהי הכותרת הטובה ביותר. 

אל תדלג על השלב הזה מכיוון שזהו שלב קריטי. הכותר של הספר שלך יהיה אחד הפקטורים החשובים ביותר ביכולת שלך לשווק אותו כאשר יצא לאור.

התחל במלאכת הכתיבה. כתוב במסמך וורד 
התוכנה כוללת אופציה להפוך בקלות ובמהירות את המסמך לקובץ PDF, וכך להפוך את המסמך לספר דיגיטלי.

על מנת לשווק הספר ולהרוויח ממנו כסף, עליך להקים אתר אינטרנט ייעודי. כאן הברירה בידך או שתלמד כיצד לעשות זאת במו ידיך, או שתשכור מישהו חיצוני שיעשה עבורך את העבודה. 

ניתן למצוא אנשים מוכשרים שיהיו מוכנים לעשות זאת בשבילך תמורת סכום פעוט.

כל מה שעליך לעשות הוא לגלוש אל הפורומים הנכונים ולהעלות את ההצעה, או להיכנס לאתר עשרים שקלים ולפרסם את הבקשה להקמת אתר אינטרנט.